Aselsan

2023 Yılı Finansal Sonuçları

ASELSAN'ın 2023 yılı cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre %10 artış gösterdi.

Keşfet

Analist Bilgileri

Firma Adı Analist Tel E-Posta
Ak Yatırım Yusuf Karagöz 0212 334 88 16 yusuf.karagoz@akyatirim.com
Ata Yatırım Zeynep Erman 0212 310 62 90 zerman@atainvest.com
Halk Yatırım Ayşegül Bayram 0212 314 87 30 abayram@halkyatirim.com.tr
HSBC Yatırım Cenk Orçan 0212 376 46 14 cenkorcan@hsbc.com.tr
Garanti Yatırım Halil İbrahim Kahve 0212 384 10 10 hkahve@garantibbva.com.tr
İş Yatırım Anıl Ulaş Köseoğlu 0212 350 21 82 aukoseoglu@isyatirim.com.tr
Oyak Yatırım Yusuf Evkuran 0212 319 12 14 yusuf.evkuran@oyakyatirim.com.tr
QNB Finans Yatırım Tolga Han 0212 336 72 77 Tolga.Han@qnbfi.com
Şeker Yatırım Burak Demirbilek 0212 334 33 33 bdemirbilek@sekeryatirim.com
TEB Yatırım Erdem Kaylı 0216 636 45 29 erdem.kayli@tebyatirim.com.tr
Ünlü Menkul Değerler Zekai Ünal - zekai.unal@unluco.com
Vakıf Yatırım Dilara Çayan 0212 352 35 77 dilara.cayan@vakifyatirim.com.tr
Wood & Company Atınç Özkan 0542 202 36 32 atinc.ozkan@wood.com
Yapı Kredi Yatırım Mehmet Bodur - mehmet.bodur@ykyatirim.com.tr
Yatırım Finansman Serhat Kaya 0212 334 98 36 serhat.kaya@yf.com.tr
Ziraat Yatırım Turgut Uslu 0216 590 17 65 tuslu@ziraatyatirim.com.tr
Deniz Yatırım Burcu Esin - Burcu.EsinAlhan@denizbank.com

Faaliyet Raporu

Faaliyet Raporu

Detaya Git

Sürdürülebilirlik Raporu

Sürdürülebilirlik Raporu

Detaya Git

Borsa Açıklamaları

Borsa Açıklamaları

Detaya Git

İletişim

İletişim

Detaya Git

Yatırımcı Takvimi

Takvim

Takvimden bir tarih seçiniz.

Borsa Açıklamaları
04 Ekim 2023

SÖZLEŞME İMZALANMASI

13 Ocak 2023

SÖZLEŞME İMZALANMASI

30 Aralık 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

02 Kasım 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

21 Eylül 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

20 Eylül 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

26 Ağustos 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

21 Mart 2022

SÖZLEŞME İMZALANMASI

31 Aralık 2021

SÖZLEŞME DEĞİŞİKLİĞİ

18 Aralık 2021

HABER VEYA SÖYLENTİLERE İLİŞKİN AÇIKLAMA

#ASELSAN takip edin

Aselsan Takip Et
Aselsan Aselsan

Hava tehditlerine #GÜRZ darbesi! Değişen muharebe şartları, stratejik manevra kabiliyetine sahip hava savunma sistemlerine olan ihtiyacı artırıyor. 

Aselsan Takip Et
Aselsan Aselsan

Başta ordumuz olmak üzere dost ve müttefik ülkelere ait tankları, en güncel teknolojilerle donatıp sahadaki güçlerini artırıyoruz.

Aselsan Takip Et
Aselsan Aselsan

Çağın ötesine geçmeye hazır, ileri teknoloji mücadelesinde sürekli yenilenen bir ASELSAN olarak #IDEF2023’e hazırız.

Aselsan Takip Et
Aselsan Aselsan

Seyyar Havan Tespit Radarı SERHAT,  gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeni kabiliyetler kazanarak SERHAT-DUAL konfigürasyonuna yükseltildi.

Aselsan Takip Et
Aselsan Aselsan

İleri teknolojilerde milli mühendisliğin gücü #ASELSAN.